powered by Estheticon.pl

Świetny lekarz, z czystym sumieniem mogę Go polecić. Chirurg plastyk ze specjalizacją. Już po pierwszej wizycie widziałam, że to najlepszy wybór. Pan Doktor wszystko świetnie tłumaczy, wyczerpująco opowiedział mi o zabiegu, wszystkich możliwych komplikacjach, a co najważniejsze przekonał mnie, że nie trzeba dokonywać tak radykalnych zmian na jakie namawiał mnie inny lekarz. Dziś świetnie wyglądam i świetnie się czuję. Polecam doktora Kulickiego.

Anna K.

To prawda. Doktor Kulicki to fachowiec. Przechodziłam operację powiększenia piersi, jestem bardzo, bardzo zadowolona ze efektu. Czytałam na forach o różnych lekarzach, którzy podają się za chirurga plastyka a nie nawet specjalizacji i robią pacjentkom krzywdę, dlatego warto sprawdzać jakiego lekarza się wybrało. Bardzo się cieszę, że trafiłam do doktora Kulickiego i wszystkim paniom, które chcą powiększyć biust polecam.

Katarzyna K.

Także operowałam biust u doktora Kulickiego w Klinice na Żoliborzu. Z efektu jestem bardzo zadowolona, mam duże jędrne piersi. Wspaniały fachowiec, przed operacją opowiedział mi o wszystkich możliwych metodach powiększania piersi, o konsekwencjach i możliwych powikłaniach. Widać, że doktor ma dużą wiedzę, zna wszystkie najnowsze trendy i naprawdę wie co robi. Jeśli ktoś zastanawia się nad operacją powiększenia biustu to absolutnie zachęcam i szczególnie u doktora Kulickiego.

Jolanta K.

Doktor Kulicki robił mi brzuch niecałe 3 miesiące temu. Doskonały specjalista, ten mój brzuch to naprawdę koronkowa robota. Różnica w wyglądzie jest ogromna, a ja jestem szczęśliwa 🙂

JG

Bardzo dobry, sumienny i profesjonalny lekarz. Operowałam piersi u dr Kulickiego, 3 miesiące temu. Czekałam z napisaniem tego komentarza aby być pewną, że wszystko jest w porządku. Mam piękny biust, bardzo ładnie wymodelowany, bo 3 dzieci wyglądał kiepsko. Doktor czyni cuda, co może potwierdzić także mój mąż 🙂

EmilaJanowska

Witam. Jest to bardzo dobry lekarz, miły i bardzo sympatyczny, bardzo dobre podejście do dzieci. Operacja korekty uszu u mnie i u synów wyszły wspaniale (jesteśmy rok po),jednego dnia cała trójka znalazła się na stole. Odmienił życie moich synów o 360 stopni do dziś wspominają Pana Doktora bardzo miło. Polecam wszystkim bardzo gorąco i dziękuję Panie doktorze z całego serca- Małgorzata , Adrian i Kamil z Ostrołęki.

ps. Dodam że przy trójce mieliśmy upust czyli nie jest biznesmenem tylko bardzo dobrym lekarzem -wspaniałym

Gocha

Mam wrodzoną asymetrię klatki piersiowej, byłam z tym problemem u wielu lekarzy którzy nie potrafili mi pomóc a wręcz odbierali mi nadzieję na poprawę mówiąc, że na ćwiczenia jest już za późno i że wynika to z zaniedbania w młodszych latach, niektórzy radzili mi przytyć sugerując że wówczas problem będzie mniej widoczny… a z natury jestem szczupłą osobą . Każda wizyta zakończona podobnymi radami i opiniami lekarzy była dla mnie coraz większą traumą.

Gdy trafiłam na wizytę do doktora Kulickiego odzyskałam nadzieję. Z pewnością mogę stwierdzić, że doktor podszedł do mojego problemu z pełnym profesjonalizmem i zrozumieniem mojej sytuacji. Przeszłam zabieg wykonany pod opieką doktora i szczerze powiem, że nie spodziewałam się tak dobrego efektu. Z pewnością mogę powiedzieć, że trafiłam w dobre ręce. Bardzo dużo zawdzięczam doktorowi i naprawdę polecam. Bardzo miły człowiek, wspaniały lekarz, profesjonalista w każdym calu !

Monika S.

Dr. Maciej Kulicki to prawdziwy lekarz z powołania! Robiłam u dr Kulickiego wtórną korektę nosa i przegrody w szpitalu Orłowskiego na NFZ. Operacja taka jest bardzo trudna a jednak Dr Kulicki stanął na wysokości zadania i przeprowadził operację tak jak należy. Przez cały okres w szpitalu byłam objęta bardzo dobrą opieką, a na wszystkie pytania i wątpliwości dostałam wyczerpujące odpowiedzi. Obecnie nos jest prosty i oddycha się o wiele lepiej niż przed. Jestem bardzo wdzięczna Dr Kulickiemu, ponieważ trafić na takiego lekarza to trzeba mieć wielkie szczęście, z pewnością będę go polecać każdemu!

Anna Stańczyk

Bardzo rzeczowy pan doktor, wszystko szczegółowo tłumaczył, odpowiadał wyczerpująco na zadawane pytania, dodatkowo na wydrukowanym zdjęciu narysował efekt możliwy do osiągnięcia w trakcie zabiegu. Wydrukowane zdjęcia otrzymałam wraz materiałami odnośnie zabiegu do poczytania w domu. Niezwykle miły lekarz o wysokiej kulturze osobistej.

naradaster

Konsultacja dotyczyła korekty nosa. Dr Kulicki omówił dokładnie możliwe zmiany oraz sposób ich wykonania. Chętnie odpowiadał na pytania. Był uprzejmy i sympatyczny. Odebrałam go jako profesjonalnego i życzliwego dla pacjenta. Dr Kulicki bardzo szczgółowo omówił możliwe w moim przypadku rozwiązania. Nie szczędził czasu – wizyta trwała ok 1,5 godz. Jako jedyny z lekarzy z którymi miałam konsultację w tej sprawie po zapoznaniu się z opisem tomografii również ją otworzył i samodzielnie ocenił wyjaśniając mi to co widział. Ewidentnie stawia dobro pacjenta nad zarobek – zasygnalizował, że w moim przypadku może wystarczyć drobny i tani zabieg u laryngologa. Do operacji jako jedyny z lekarzy z którymi się konsultowałam wymaga opinii psychologa – myślę, że jest to bardzo wazne i wykazuje troskę o pacjenta nie tylko jako potencjalnego klienta ale również cłowieka który pozostanie z następstwami zmiany wizerunku twarzy.
Bardzo polecam.

izabella.buler