chirurgia plastyczna dr kulicki

Inne zabiegi chirurgiczne

Inne zabiegi chirurgiczne

Chirurgia plastyczna pomaga w szybki i skuteczny sposób poprawić mankamenty ciała, które wpływają negatywnie na równowagę wewnętrzną pacjentów. To również możliwość zmniejszenia dolegliwości (w tym bólowych) towarzyszących poszczególnym schorzeniom. Zabiegi plastyczne pomagają odzyskać poczucie własnej wartość, pewność siebie, atrakcyjność, a także polepszają samopoczucie i jakość życia. Przeprowadzam szereg zabiegów chirurgicznych, które poprawiają proporcje ciała, zahamowują upływający czas oraz likwidują defekty w wyglądzie zewnętrznym.

Szeroka oferta zabiegów chirurgicznych

Zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej to nie tylko świetne rozwiązanie dla osób, które chcą skorygować mankamenty sylwetki (np. niesymetryczne piersi, wystający fałd brzuszny) po to, by poczuć satysfakcję z wyglądu zewnętrznego. To także doskonały wybór dla pacjentów cierpiących z powodu nieestetycznych zmian (blizny, rany). Zakres oferowanych przeze mnie operacji plastycznych jest bardzo szeroki. Wykonuję następujące zabiegi plastyczne:

  • Przeszczep skóry – operację przeprowadza się w przypadku ran, rozległych poparzeń czy innych ubytków. W trakcie zabiegu usuwa się uszkodzony naskórek, a następnie wszczepia się na jego miejsce zdrową skórę. W ten sposób odtwarza się ciągłość powłoki skórnej.
  • Lifting dłoni – to świetny sposób odmłodzenia skóry dłoni, zniwelowania wiotkości, wygładzenia zmarszczek oraz zredukowania przebarwień. Po zabiegu poprawia się wyraźnie stan skóry na dłoniach, przez co wyglądają one o wiele młodziej.
  • Korekcja blizny małej i dużej – nieestetyczne blizny powstałe na skutek urazu lub w wyniku niewłaściwego zszycia, mogą znacznie obniżyć komfort życia pacjenta. Korekta chirurgiczna polega na wycięciu blizny, zaszyciu brzegów skóry oraz skorygowaniu ewentualnych nieprawidłowości. Po zagojeniu blizna jest mniej widoczna, ponieważ ma kolor zbliżony do okalającej jej skóry.

Ponadto zajmuję się wycinaniem znamienia prostego, z możliwością przeprowadzenia badania histopatologicznego, iniekcją sterydu do zmiany, a także plastyką miejscową.

Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie, ze zrozumieniem i zaangażowaniem, dbając o jego komfort psychiczny i poczucie bezpieczeństwa. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.

Start typing and press Enter to search