chirurgia plastyczna dr kulicki

Chirurgia plastyczna sylwetki

Chirurgia plastyczna sylwetki

Akceptacja własnego ciała ma ogromny wpływ na pewność siebie czy samopoczucie. Bardzo często niezadowolenie z własnego wyglądu obniża komfort życia. Doskonałym sposobem zlikwidowania niedoskonałości, jakim ulega skóra i ciało na przestrzeni lat, jest chirurgia plastyczna. Bez względu na to czy pacjent chce usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej, podnieść i powiększyć piersi czy skorygować inne mankamenty sylwetki, szeroki wybór zabiegów oferowanych przez Klinikę pomoże uzyskać pożądane rezultaty. 

Szeroki wachlarz zabiegów chirurgii plastycznej sylwetki

Jednym z najczęstszych powodów kompleksów wśród kobiet jest wygląd piersi. Zbyt mały biust może wpływać negatywnie na poczucie atrakcyjności, zbyt duży bardzo często przysparza problemów zdrowotnych. Wiele kobiet cierpi również z powodu obwisłych piersi. Główne przyczyny ich opadania to wiek, karmienie piersią czy proces starzenia się, podczas którego skóra staje się wiotka i traci swoją sprężystość.

  W Klinice wykonywany jest również zabieg liposukcji, który polega na równomiernym odsysaniu nadmiaru tłuszczu z pośladków, ud, bioder czy brzucha. W trakcie zabiegu za pomocą kaniuli usuwa się nagromadzoną tkankę tłuszczową w wybranych miejscach na ciele, tym samym niwelując mankamenty sylwetki. Wskazania do operacji to złogi tłuszczu trudne do zlikwidowania dietą i ćwiczeniami (np. bryczesy) oraz zbyt duża ilość tkanki tłuszczowej w określonych partiach ciała.

  W ofercie Kliniki nie mogło zabraknąć abdominoplastyki. To operacja plastyki brzucha, dzięki której usuwa się wystający fałd brzuszny (luźną skórę i tkankę tłuszczową) po przebytej ciąży, operacji zmniejszenia żołądka. 

  często wskazaniem do zabiegu jest rozstęp mięśni prostych brzucha. Jest to zabieg, który poprawia sylwetkę oraz wzmacnia przednią ścianę brzucha. 

  Zabieg przeprowadza się w celu uzyskania efektu jędrnego, sprężystego brzucha. 

  Ponadto w ramach chirurgii plastycznej sylwetki pacjenci mogą skorzystać z zabiegu plastyki podbrzusza, ud, ramion oraz wszczepienia implantów łydek.

  Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

  Start typing and press Enter to search