chirurgia plastyczna dr kulicki

Kwas hialuronowy

Z wiekiem ilość kwasu hialuronowego w tkankach stopniowo maleje, przez co skóra staje się wiotka i sucha. Na twarzy pojawiają się pierwsze zmarszczki, które z czasem się pogłębiają i utrwalają, nadając zmęczonego, srogiego wyrazu. Kwas hialuronowy wykorzystuje się w medycynie estetycznej do ujędrniania skóry, podnoszenia owalu twarzy oraz wypełniania bruzd nosowo-wargowych czy zmarszczek palacza. Dzięki temu osiąga się efekt odmłodzenia.

Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym

Zabieg z użyciem kwasu hialuronowego to całkowicie bezpieczna i małoinwazyjna procedura, która nie wymaga specjalnego przygotowania i okresu rekonwalescencji. Preparat wprowadzany jest do skóry za pomocą cienkich igieł. W ten sposób dochodzi do wypełnienia zmarszczek i wiązania cząsteczek wody. Efekty zabiegu kwasem hialuronowym są widoczne natychmiastowo, przez co zaraz po terapii można cieszyć się młodym wyglądem. 

Po wstrzyknięciu kwasu hialuronowego bruzdy i zmarszczki są zniwelowane, kontur twarzy poprawiony, skóra zrewitalizowana, ujędrniona, odżywiona i nawilżona. Jak długo można cieszyć się rezultatami zabiegu? Wypełnienie zmarszczek kwasem hialuronowym daje długotrwałe efekty w postaci odmłodzenia twarzy. Zabieg należy przeprowadzać co 12-24 miesiące.

Kwas hialuronowy – dla kogo?

Zabieg z użyciem kwasu hialuronowego rekomendowany jest w sposób szczególny osobom z pierwszymi oznakami starzenia, takimi jak bruzdy, zmarszczki, utrata jędrności.

Skontaktuj się z nami!

Jeśli chcesz umówić się na konsultację lub uzyskać więcej informacji, napisz do nas lub zadzwoń: 501-081-018.

    Start typing and press Enter to search